Jmenuji se Lenka Singerová. Žiji v Brně.

Jsem výtvarník, umělec, grafik, terapeut a lektor.

Grafik - Vytvářím šablony a grafiku pro použití na sociálních sítích, dále např. firemní loga, tiskoviny, reklamní prostředky a firemní vizuály, mohu udělat krátký film nebo vytvořit jednoduché webové stránky.

Zde moje grafické portfolio: www.artdesigner.cz/

Terapeut - Od roku 2007 provozuji činnost  ,,Poradny pro zdraví a harmonii duše i těla.,, Zde se zabývám diagnostikou a terapií pomocí alternativní psychologie. Prostřednictvím práce s energií a např. aroma terapie, litho terapie, přírodních léčivých prostředků se snažím s mými klienty najít tu správnou rovnováhu k dosažení zdraví i duševní pohody. Doplňuji také výkladem tarotových karet, automatickou kresbou, automatickým psaním a osobními energetickými kresbami. V neposlední řadě se také zabývám diagnostickou kresbou aury a zdravotního stavu.

Lektor - Mým dalším posláním a koníčkem je práce s lidmi, proto se snažím seznamovat co nejširší veřejnost s technikou automatické kresby a malování mandal prostřednictvím kursů, které pořádám. Semináře jsou určeny pro zájemce o sebepoznání i pro terapeuty, kteří dále pracují s lidmi a chtějí těmito technikami rozšířit svoje působení. Další témata seminářů se týkají výtvarných technik, jako je např. malba akrylem, enkaustika, decupage aj. V poslední době vytvářím také on - line kursy a videokursy na témata Osho Zen tarot a jak pracovat v grafickém editoru Canva.

Výtvarník - Dále tvořím osobní mandaly na základě jeho osobních dat. Mandalu může majitel využívat k sebepoznávacímu procesu i k procesu uzdravení a k harmonizaci, stejně jako osobní energetické obrázky.

Umělec - Další velkou zálibou je malování energetických obrazů akrylovými barvami, což je vlastně mojí formou meditace a odpočinku. Obrazy mají silnou pozitivní energii a jejich prostřednictvím je možno harmonizovat prostory a osoby, které se v dosahu jejich působené nachází. Některé působí jako energetické zářiče, jiné jsou určeny k meditaci a ke zklidnění  přetížené nervové soustavy. Do obrazů vkládám polodrahokamy a přírodní materiály, předem upravené a vyčištěné. Používám také při malování obrazů Aurasomu a jiné harmonizační prostředky.

Věřím, že moje tvorba může v dnešním uspěchaném materiálním světě  přinést klid a harmonii i do Vašich srdcí a duší a pomoci Vám k nalezení té správné cesty.

S láskou Lenka

 

Na této adrese najdete fotografie z akcí mnou pořádaných, fotografie z výstav apod.

mandalky.rajce.idnes.cz/