Jmenuji se Lenka Singerová. Žiji v Brně.

Přibližně od roku 2007 provozuji činnost  ,,Poradny pro zdraví a harmonii duše i těla.,,  - SLUNCE.

Zde se zabývám diagnostikou a terapií pomocí alternativní psychologie. Prostřednictvím Reiki, Su-joku a dalších metod, jako např. aromaterapie, lithoterapie, přírodních léčivých prostředků se snažím s mými klienty najít tu správnou rovnováhu k dosažení zdraví i duševní pohody. Také pomocí výkladu tarotových karet a automatické kresby a osobními energetickými kresbami. V neposlední řadě se také zabývám diagnostickou kresbou aury a zdravotního stavu. Dalším rozšířením mojí činnosti je automatické psaní , formou channelingu,  propojení s energií vysokých vibrací, andělských energií.

Mým dalším posláním a koníčkem je práce s lidmi, proto se snažím seznamovat co nejširší veřejnost s technikou automatické kresby a malování mandal prostřednictvím kursů, které se pravidelně pořádají v prostorách Poradny Slunce v Brně. Semináře jsou určeny pro zájemce o sebepoznání i pro terapeuty, kteří dále pracují s lidmi a chtějí těmito technikami rozšířit svoje působení.

Co mě vlastně přivedlo k těmto činnostem?  V zásadě  se jednalo asi o proces dozrávání duševního poznání a vnímání signálů fyzického těla, které mi dávalo prostřednictvím problémů najevo, že se něco nedělá dobře a je třeba to změnit. Snažila jsem se ( a to platí dodnes) najít svoji vlastní cestu k uzdravení duše i těla, prostřednictvím alternativních technik . Začala jsem malováním mandal na sklo a jednoho dne se ve mně probudila touha pohrávat si na papíře s barvami a tvary. A tenkrát pro mne začalo to krásné dobrodružství, kdy se uprostřed papíru postupně začala rozrůstat barevná kompozice, až se z ní zrodil celý obrázek – mandala . Sama jsem vždy překvapena, co že se to na papíře přede mnou uskutečnilo. Kreslím buď pro některého z přátel, na kterého pak po celou dobu tvoření myslím, anebo kreslím mandalu „univerzální“. Kreslím meditativním způsobem, podobným automatické kresbě, a nechávám se vést upřímnou touhou, aby mandala pokud možno byla příjemná a pozitivní a na svého majitele kladně působila. Osobní mandalu dokážu vytvořit i pro zcela neznámého člověka, na základě jeho data narození a jména a příjmení. Mandalu může majitel využívat k sebepoznávacímu procesu i k procesu uzdravení a k harmonizaci, stejně jako osobní energetické obrázky.

V případě automatické kresby je postup obdobný, požádám vyšší vesmírnou inteligenci o pomoc při tvorbě a zaměřím se tématicky na danou oblast. V poslední době často tvořím obrázky týkající se zharmonizování energetických center v těle – čaker.

Další velkou zálibou je malování energetických obrazů akrylovými barvami, což je vlastně mojí formou meditace a odpočinku. Obrazy mají silnou pozitivní energii a jejich prostřednictvím je možno harmonizovat prostory a osoby, které se v dosahu jejich působené nachází. Některé působí jako energetické zářiče, jiné jsou určeny k meditaci a ke zklidnění přetížené nervové soustavy. Do obrazů vkládám polodrahokamy a přírodní materiály, předem upravené a vyčištěné. Používám také při malování obrazů Aurasomu a jiné harmonizační prostředky.

Věřím, že moje tvorba může v dnešním uspěchaném materiálním světě  přinést klid a harmonii i do Vašich srdcí a duší a pomoci Vám k nalezení té správné cesty.

Děkuji Vám a přeji vše dobré

Lenka Singerová

 

 

 

pořad z cyklu brněnské televize Vykladači osudů

www.b-tv.cz/vykladaci-osudu.html?ep=2254

Na této adrese najdete fotografie z akcí mnou pořádaných, fotografie z výstav apod.

mandalky.rajce.idnes.cz/